Сьогодні на моєму блозі gadzzilla.org опубліковано 10 000 постів! Це невеличке досягнення для невеличкого, здається, блогу, але для мене це щастя, яким я хочу поділитися з кожним, хто сюди заходить, нехай навіть це був один з тисячі відвідувачів, які скоро забудуть за мій особистий блог, а ціль його відвідування була лише у тому, щоб подивитися який-небудь гумористичний допис.

Працювати над створенням свого блогу я почав ще восени 2004 року. Стара версія сайту доступна за цим посиланням. За цей час багато чого змінилося. Сайт було опубліковано 12 липня 2005 року на сервері narod.ru. Потім мені подарували домен та хостинг і сайт був доступний за адресою gadzzilla.org.ua. Коли його не встигли подовжити – я перейшов на новий домен gadzzilla.org, але перестав працювати над сайтом до осені 2018 року, коли я вирішив з новою силою поновити роботу сайту.

З початку сайт був присвячений виключно комп’ютерам та публікувався на російській мові. Лише восени 2018 року я вирішив почати публікувати тут гумористичні меми та жарти на різноманітні теми, більшість з яких є актуальними на поточний час.

І ось, минуло меньше ніж півтора року і на сайті вже опубликовано 10 000 постів, з урахуванням різноманітних не гумористичних дописів, які було опубліковано за період з 2011 по 2016 роки. Я буду продовжувати публікувати жарти українською мовою та шпалери для робочого столу з мого сайту photowalls.space, оскільки вважаю, що наша мова – найкрасивіша з усіх мов, що існують у цьому всесвіті.

Наразі ось мої актуальні проекти, над якими я активно працюю:

http://deslab.uk – новини зі світу науки та техніки, науково-технічний портал з форумом;

http://donline.org – сайт з оголошеннями по всій Україні;

http://donbassforum.net – Форум Донбасу;

http://lastportal.org – Постапокаліптичний портал з форумом.

Я продовжую працювати над блогом, не зважаючи на те, які зараз важкі часи, коли майже кожен сам за себе, потрібно протистояти коронавірусу та слідкувати за своїм здоров’ям та здоров’ям своїх близьких.

Постійні відвідувачі – не забувайте за мій блог, новим відвідувачам – ласкаво просимо! Залишайтеся з моїм блогом та хай вам щастить! 😉